Tanıtım Filmi

Estek Reklam Yazılım ve Bilişim Teknolojileri , kurumsal tanıtım filmi prodüksiyonu konusunda profesyonel çözümler sunuyor. Hedef kitle analizinden sonra projelendirilen tanıtım filmleri, şirketlerin tüm paydaşlar ve potansiyel müşterilerine en kısa sürede en doğru bilgiyi vermesi amacıyla tasarlanıyor.

Tanıtım filmleri özellikle dijital basın kanallarında kullanılan ve etkili olan bir pazarlama materyalidir. Üzerinde düşünülerek ve dikkatle hazırlanan bir tanıtım filmi hedeflenen kitlenin ilgisini çekmenin yanı sıra kitleyi bilgilendirip satın alma ya da tercih etme kararlarında etkili olur.
Firmanızın kurumsal imajına uygun mesajları tanıtım filmlerine yansıtmak olası kurumsal partnerlerinizle olan ilişkileriniz için de önemlidir. Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım, hizmet tanıtım, kurumsal kimlik çalışmaları, teaser veya fragman çalışmaları dijital dünyada firmanızı en iyi ifade eden içerikler arasında yer alır.

Tanıtım Videosu Türleri

  • Kurumsal tanıtım filmi.
  • Ürün tanıtım.
  • Mekan tanıtım.
  • Kitap tanıtım.
  • Web sitesi tanıtım.
  • Etkin tanıtım videoları.

Aslında hayata geçirilen her proje için bir tanıtım videosu hazırlanabilir. Bu durum projeye değer katacak ve başarısında doğrudan pozitif rol oynayacaktır.

Kısa Tanıtım Filmi

Kısa tanıtım filmi, 0-1 dk arasında hazırlanan tanıtım filmlerine denilmektedir. İşin içeriğine bağlı olmakla birlikte, son zamanlarda kısa tanıtım filmi markaların tercih ettiği tanıtım videoları arasında yer almaktadır. Bunun sebebi kısa tanıtım filminin izleyiciyi sıkmamasıdır.